Wszystkie pomoce naukowe możesz Szanowny Kursancie zakupić w naszym biurze w Kielcach przy ul. Paderewskiego 14

lub w naszym sklepie internetowym na Portalu:

 

www.twojeprawko.com.pl

 

TEORIA W DOMU - pakiet e-kursu na kategorię B

Cena: 90,00 zł

Pierwszy w Polsce e-learning z dostępem do pytań, które są wykorzystywane podczas egzaminu (treść pytań oraz ilość pytań).

E-kurs „Teoria w Domu” na kat. B jest zbudowany na Adaptacyjnym Systemie Szkolenia i Egzaminowania Kierowców (ASSiEK). To innowacyjne rozwiązanie technologiczne w obszarze metodologii e-learningu wspomagające metodykę szkoleniową kursów na prawo jazdy, oparte o te same pytania, jakie są wykorzystywane podczas egzaminu (treść pytań oraz ilość pytań).

E-kurs „Teoria w domu” na platformie ASSiEK daje m.in. dostęp do bazy państwowych testów wykorzystywanych podczas egzaminowania kandydatów na kierowców w WORDach.

ASSiEK to jedyna w Polsce platforma, która udostępnia kursantom państwową bazę pytań wykorzystywaną równolegle na egzaminach w WORDach.  E-kursy „Teoria w domu”, zapewniają tym samym kursantom możliwość rozwiązania pytań testowych, jakie mogą zostać wylosowane na egzaminie państwowym dla kandydatów na kierowców.

E-kurs „Teoria w domu” może być realizowany zarówno bezpośrednio przez kursanta, jaki i z udziałem instruktora w OSK, który ma możliwość udzielania kursantowi wsparcia i konsultacji przez internet.

W SKŁAD PAKIETU WCHODZI:

-         90-dniowy dostęp do najlepszego w Polsce teoretycznego kursu internetowego dla kandydatów na kierowców 

-         90 dniowy dostęp do pytań z państwowej bazy,

-         podręcznik SPS na wybraną kategorię,

-         poradnik kursanta „Prawko krok po kroku”

 

Oficjalne Testy Egzaminacyjne na kategorię B 
Cena: 30,00 zł
Oficjalne Testy Egzaminacyjne

Najnowsze aktualne i oficjalne testy egzaminacyjne 2016 na płycie dvd  do kursów wszystkich kategorii prawa jazdy to oryginalna baza pozyskana z PWPW. Autentyczność pytań jest potwierdzona hologramem, lub znaczkiem licencyjnym. Na płycie znajduje się również pula kilkuset pytań z certyfikatem ITS - drugiego obok PWPW dostawcy pytań na egzaminy państwowe. Pytania są zobrazowane kolorowymi grafikami, filmami i zdjęciami. Materiał jest ułożony bardzo przejrzyście.  Używając oficjalnych testów 2016 na dvd, kursant ma możliwość ćwiczenia na pytaniach, które w tej samej formie pojawią się na egzaminie państwowym.

Kupując płytę w naszym sklepie inetrnetowym oszczędzasz na zakupach w porównaniu z ceną w biurze portalu.

 

Podręcznik SPS kategorii B, B1, BE

Cena: 30,00 zł
Podręcznik SPS kategorii B, B1, BE

Podręcznik SPS  do kursu kategorii B to najpopularniejszy podręcznik wśród kursantów. Ponad 300 stron wydanych na najwyższym poziomie edytorskim, z kolorowymi grafikami i zdjęciami. Materiał jest ułożony i ilustrowany bardzo przejrzyście. Dlatego sięgając do książki kursant wie dokładnie, które tematy ma powtórzyć i które testy wykonać, by sprawdzić swoją wiedzę. Przy tym – dzięki zachowaniu spójności materiałów z systemem szkolenia SPS - taka powtórka trwa krócej i przynosi lepsze efekty.

Do podręcznika dołączony jest 4-dniowy dostęp do kursu internetowego i testów egzaminacyjnych na kat. B