Szkolenie w Szkole Nauki Jazdy ENIGMA jest prowadzone przez specjalistyczną i certyfikowaną kadrę w przyjaznej atmosferze.

 

Współpracujemy z Fundacją Spinka, która posiada możliwość sfinansowania kursu. O szczegóły prosze pytać w biurze firmy lub pod nr. telefonu: 0-602309181

 

Jeżeli potrzebujesz wyposażyć swój pojazd w urządzenia do jego sterowania odpowiednie do Twojej niepełnosprawności napisz do nas maila na adres: enigma@home.pl

lub zadzwoń (41) 3431180

    Wszyscy nasi instruktorzy nauki jazdy są profesjonalnie wyszkoleni i certyfikowani. Podkreślają oni wagę bezpiecznej jazdy oraz odpowiedzialności kierowcy. Nasi instruktorzy współpracują dobrze z dorosłymi oraz nastolatkami, a bezpieczeństwo jest ich priorytetem.

Artur Pluta - właściciel firmy, wykładowca i instruktor z 27 letnim stażem. Tworzy trzon naszego zespołu - wykazuje się niezwykłą cierpliwością oraz umiejętnością pracy z różnymi ludźmi, co stanowi wielką wartość dla Ośrodek Szkoleń ENIGMA.


Stefan Zatorki  - instruktor z 15 letnim stażem. Do obowiązków nauczyciela dodał prowadzenie kursu prawa jazdy dla dorosłych. Jest cierpliwy i otwarty wobec swoich uczniów i ma wiele do zaoferowania tym, którzy podchodzą poważnie do nauki jazdy.