ENIGMA - Profesjonalna

Szkoła Nauki Jazdy

25-004 Kielce ul. Paderewskiego 14

tel. (41) 3431180 lub

0-602309181

 

 

Szkołę Jazdy ENIGMA znajdzisz również Szanowny Kursancie na Portalu: www.twojeprawko.com.pl

 poprzez który możesz się bez wychodzenia z domu zapisać na kurs prawa jazdy.

 

 

 

 

 

Ośrodek Szkoleń Kierowców ENIGMA znajduje się w centrum Kielc przy ul. Paderewskiego 14.

    Jesteśmy jedną z najstarszych w Kielcach szkół nauki jazdy na wszystkie kategorie prawa jazdy. Istniejemy na rynku już 25 lat. Rok założenia szkoły - 1991. Od tego czasu wyszkoliliśmy ponad 35000 osób. Szkoła Jazdy ENIGMA jest ośrodkiem dysponującym nowymi pojazdami szkoleniowymi takich samych marek jak w WORD Kielce.

    Nasza szkoła jazdy gwarantuje wysoki standard edukacji i konkurencyjne ceny. W Ośrodku Szkoleń Kierowców ENIGMA zwracamy osobistą uwagę na każdego z naszych uczniów i staramy się, aby każdy z nich był zadowolony. Zatrudniamy najbardziej wszechstronnych wykładowców i instruktorów z niespotykanym poziomem cierpliwości, profesjonalizmu i uwagi poświęcanej każdemu naszemu kursantowi.

    Posiadamy wieloletnie doświadczenie w szkoleniu osób niepełnosprawnych, także poruszających się na wózkach inwalidzkich. Szkolenie prowadzimy na samochodzie Toyota Yaris Hybrid z automatyczną skrzynią biegów , który jest dostosowany praktycznie do każdego rodzaju schorzenia.

    Samochód jest dodatkowo wyposażony w kamerę cofania - szczególnie ważne dla osób niskiego wzrostu i z ograniczoną możliwością poruszania się. Szkolenie jest prowadzone przez specjalistyczną kadrę w przyjaznej atmosferze. Współpracujemy z Fundacją Spinka, która posiada możliwość sfinansowania kursu.

    Nasze tradycje pozwalają nam na używanie sprawdzonych metod, które zapewniają wysokie wyniki. Innowacyjne techniki używane w procesie edukacyjnym sprawiają, ze jest on interesujący i aktualny. Dlatego tradycyjne i innowacyjne podejścia mogą być połączone dla dobra uczniów.

    Czekamy na Ciebie i możesz być pewien, że przychodząc do nas będziesz miał kompetentnych i dbających o ciebie instruktorów. Zadzwoń do nas w każdej chwili, jeśli masz jakiekolwiek pytania.