Enigma

Kielce ul. Paderewskiego 14

zaprasza na kursy prawa jazdy

osoby niepełnosprawne i niskiego wzrostu.

Samochód to niezależność. Dziś już prawie nie ma takiego upośledzenia sprawności ruchowej, która wyklucza dopuszczenie do kierowania pojazdem odpowiednio przystosowanym. 

 Jeżeli jesteś osobą niepełnosprawną, pomożemy zdobyć Ci wymarzone prawo jazdy. 

www.kierowcaniepełnosprawny.pl

Jeżeli chcesz uzyskać więcej szczegółów wyślij maila na adres enigma@home.pl,

lub sms o treści: "kierowcaniepełnosprawny.pl" na numer +48 602309181 – ODDZWONIMY DO CIEBIE!.

    Jeżeli jesteś osobą niepełnosprawną to jesteś we właściwym miejscu, jeśli chcesz się nauczyć prowadzić samochód! Jak pewnie wiesz, prowadzeniepojazdu jest potencjalnie niebezpieczne, a zatem szczególnie ważne jest znalezienie szkoły, która dba o bezpieczeństwo tak samo jak ty. W Ośrodku Szkoleń Kierowców ENIGMA, kiedy już się do nas zapiszesz, możesz być pewien, że nasi profesjonalni pracownicy będą pracowali ciężko, aby pomóc ci stać się najbezpieczniejszym z kierowców.

    Gwarantujemy ciekawe lekcje i jazdy przygotowane przez profesjonalnych i certyfikowanych instruktorów. Wszystkie nasze samochody są regularnie naprawiane i przechodzą coroczną kontrolę. W naszej szkole zapewniamy odpowiednią liczbę samochodów, wykwalifikowanych instruktorów oraz obsługę klienta. Przygotowujemy uczniów na całe życie wypełnione bezpiecznym prowadzeniem samochodu, nie tylko do egzaminu. Ale ponieważ my uczymy prowadzić, mamy wysoki poziom zdawalności. Zapamiętaj nasze motto:

TY PŁACISZ - TY WYMAGASZ,

LEPIEJ SZKOLIĆ SIĘ U MISTRZA, NIŻ U RZEMIEŚLNIKA O MAŁYM STAŻU W ZAWODZIE